Tim Gábor két dobogós hellyel mutatkozott be a Balaton Park Circuit-en

• október 15, 2023

Versenyekkel avatták fel Magyarország legújabb versenypályáját. A Balatonfőkajár melletti Balaton Park Circuit pályán rendezték meg október 7-8 között az első publikus versenyhétvégét. A GT és túraautók számára három versenyt bonyolítottak le a hétvége során, melyeken Tim Gábor két dobogós helyet szerzett, a mezőny legsikeresebb magyar versenyzőjeként.

olvass tovább

Hetedik hely és végre kupa a kézben

• június 20, 2023

Tim Gábor 2022 óta közösségi adományozás segítségével versenyez, pont egy éve a Hungaroringen kezdődött el a nagy összefogás a szurkolókkal. Az idei évben újra hazánkba látogatott a Clio Cup Europe és Tim immár a negyedik versenyhétvégéjét teljesíthette Európa egyik legerősebb márkakupájában. Ezúttal se volt problémamentes a hétvége, de mindkét versenyen a magyar versenyző javította a legtöbb pozíciót és végre kupát is kapott.

Tim Gábor: Leadtuk a nevezést a Hungaroringre

• június 05, 2023

Tim Gábor és menedzsere úgy döntött, hogy leadja a nevezést a Clio Cup Europe idei harmadik versenyére, amelyre június 16-18-án kerül sor a Hungaroringen. A költségvetésük ugyan még nem teljes, de a határidő lejár, és semmikép nem akarnak lemaradni a magyar fordulóról. A hétszeres bajnok vanyarci versenyző továbbra is a szurkolói segítségével tud továbbra is versenyezni.

Tim Gábor szezonja már Monzában megpecsételődött

• április 26, 2023

Tim Gábor a 2022-es Clio Cup Europe szezon után - amikor két versenyen is indulhatott - újra közösségi adományozással szerepelt a bajnokságban. Az EB értékelésébe számító első fordulóra Monzában került sor, 51 induló adta le a nevezését. Bár biztatóak voltak az előjelek, Tim végül egy komoly baleset miatt nem tudott maradandó eredményt elérni, sőt a szezonjának a folytatása is komoly veszélybe került.

Tim Gábor a Rabócsiringről Monzába indul

• április 15, 2023

Tim Gábor vanyarci autóversenyző életében először indult Rallycross futamon. Az elmúlt hétvégén a máriapócsi Rabócsiringen mutatkozott be a Magyar és FIA CEZ bajnokság STC-1600-as kategóriájában. A kategória 12 indulójából a hetedik helyet szerezte meg élete első RX versenyén, egy jelentősen gyengébb autóval.

Tim Gábor Rallycross-szal készül Monzára

• április 04, 2023

Tim Gábor, hétszeres bajnok vanyarci autóversenyző 2023-ban arra készült, hogy teljes szezont teljesít a Clio Cup Europe bajnokságban, mely 9 fordulót jelent Európa legjobb versenypályáin. Az első versenyre április 21-23-án kerül sor a kultikus Monza pályán, ahol több, mint 50 pilóta érkezik a világ minden tájáról. Tim már erre a versenyre készült, mikor kiderült, hogy már április elején versenyezni fog, ráadásul egy másik szakágban.

Tim Gábor megérkezett a Clio Cup Europe élmezőnyébe

• szeptember 14, 2022

A vanyarci születésű hétszeres bajnok Tim Gábor a Hungaroringen már belekóstolt Európa legnagyobb és legerősebb márkakupájába, ahol már a top10-ben versenyzett. Újra lehetősége volt a bajnoksághoz csatlakozni, a 40 fős mezőnyben a második futamon ötödik lett a Red Bull Ringen a 14. helyről rajtolva.